Chladná podlaha bude minulostí, řešení je jednoduché

Už jako malé děti jsme slýchali, že si máme vzít ponožky nebo pantofle, protože když je nám zima od nohou snadno nastydneme. V dospělosti se chladnou podlahu snažíme zakrývat různými koberci a běhouny, ale přesto pociťujeme určitý diskomfort. Efektivní řešení je revoluční podlahová termoaktivní stěrka.

Studená podlaha pocitově snižuje teplotu v místnosti, a i když topíme dostatečně, může nám být zima. Pro zlepšení tepelných vlastností podlahy je určena podlahová stěrka AERO-THERM® floor. Aplikuje se na podlahu a slouží k izolaci proti tepelným ztrátám, zároveň tak pomáhá šetřit i náklady na vytápění. Lze ji aplikovat na podlahy v různých typech budov, od rodinných či bytových domů až po kancelářské budovy, průmyslové haly, nemocnice a školy. Stěrka se nanáší přímo na podlahu, kterou je nutné předem zbavit mastnoty, nečistot prachu i plísní nebo je použita v souvrství, např.pod dlažbu. Již v tloušťce 1 milimetr vytvoří termoaktivní stěrka na povrchu kompaktní a pružnou vrstvu s vysokou účinností izolace podlahy. Funguje na principu odrazu tepla a přináší tak do stavebnictví revoluční technologii, která šetří místo a má výborné izolační vlastnosti. Aplikovat ji lze také pod podlahové topení, čímž se zvyšuje efektivita celého topného systému.

Stěrka je složená z termoaktivních částic, které umožňují uvolňování a ukládání tepelné energie. Tím nám může pomoci ke snížení tepelných ztrát až o 40 %, což znamená také nižší náklady na vytápění. S ohledem na zvyšující se ceny energie je možnost ušetřit samozřejmě velmi vítaná, Zvýší se navíc i tepelný komfort v místnosti. Zapomenout můžeme i na studené podlahy, protože termoaktivní stěrka AERO-THERM® floor zlepšuje tepelnou izolaci, a tedy omezuje chlad.

Aplikace termoaktivní stěrky nám ušetří peníze nejen za vytápění, ale také pořizování dalších koberců. Snadná aplikace a vysoká účinnost izolace jsou důvodem, proč je moderní termoaktivní stěrka stále oblíbenější při stavbách i rekonstrukcích.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články