Zvelebte svou nemovitost a její okolí, mytí chodníků, fasád a střech je důležité

Stejně tak jako je potřeba starat se o vnitřní prostory domácnosti, je nutné pečovat i o vnější vzhled, chceme-li, aby pěkně vypadal. Společnost Nátěry KBN se specializuje na mytí fasád, střech i dlažby. Proč je péče o nemovitosti a jejich okolí důležitá a jak často jednotlivé čištění provádět?

Čištění fasády

První službou, kterou profesionálové v oboru Nátěry KBN nabízí, je mytí fasády, které ji zbavuje nečistot, které se na ní usazují. Nejedná se pouze o znečištěné látky pohybující se v ovzduší, jako jsou emise z hutních nebo petrochemických podniků, dopravy, stavebnictví anebo velkých kotelen, ale také plísně, řasy a lišejníky.

Chcete-li prodloužit životnost staveb, je nutné mytí fasády provádět jednou za 5 – 7 let. Díky tomu bude omítce navrácena její barevnost a zlepší se vlastnosti zateplovacích systémů. Po umytí bude fasáda navíc opatřena preventivní ochranou, která působí proti vzniku plísní a snižuje savost fasády.

Mytí a nátěr střech

Přesto, že na střechu není příliš vidět, je potřeba i jí věnovat pozornost a pravidelně ji čistit, a to obzvláště v případě, že se jedná o střechu složitějších tvarů. Ve vnitřních rozích se snadno zachytává prach a další nečistoty, v důsledku čehož může zejména na stinné straně růst mech, který na střeše není žádoucí.

Nátěry střech jsou prováděny technologií airless, při jejíž aplikaci je používána horolezecká technika, aby bylo sníženo riziko úrazu profesionálů.

Doplňkové služby

Doplňkové služby, které Nátěry KBN nabízí, jsou mytí chodníků, kamenných a betonových dlažeb. Ať už se jedná o příjezdovou cestu, chodník vedoucí ke vstupním dveřím anebo o dlažbu v průmyslovém areálu, ve všech případech je možné objednat službu mytí dlažby, po kterém bude vypadat jako nová.

Neváhejte a objednejte si služby u společnosti Nátěry KBN. Díky dlouholetým zkušenostem se na jejich rychlou a kvalitní práci budete moci spolehnout.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články