Provedeme bytí fasády vašeho domu a navrátíme jí ztracenou barvu

Pozorujete, že barva na vaší fasádě je zašedlá a už z daleka nemá nic společného s původním, pestrým nátěrem? Máme pro vás nabídku, kterou je mytí fasády. Díky tomuto procesu, který je prováděn profesionály ze společnosti Nátěry KBN, získá vaše fasáda estetický vzhled.

Důvody zašednutí fasády

Prvním významným a nejčastějším důvodem jsou znečišťující látky, které se běžně vyskytují v ovzduší. Kromě toho, že mají negativní vliv na životní prostředí, podílí se také na znečištění a fasád, v jehož důsledku se negativně podílí na snižování životnosti fasády. Řeč je především o emisích z hutí, dopravních plynech a kouře z velkých kotelen. Barvu a kvalitu fasády negativně ovlivňují také řasy, plísně a lišejníky, které se na fasádě běžně vyskytují, o čemž jste možná doposud neměli tušení.

Znečištěná fasáda nejen že působí nevzhledně. Usazené nečistoty mohou na fasádě erodovat do opláštění, v jehož důsledku dochází k mnohem větším problémům.

Mytí fasády je doporučováno jednou za 5 – 7 let. V případě, že se vaše nemovitost nachází poblíž dálnice, průmyslových budov anebo v centru, doporučujeme zvolit spíše vyšší stanovenou frekvenci mytí.

Jak je mytí fasády prováděno

O společnosti Nátěry KBN je možné mluvit jako o týmu skutečných profesionálů ve svém oboru. Dříve, než se pustí do samotného mytí, určí konkrétní typ znečištění budovy a provedou test fasádního materiálu, na základě čehož posoudí možné interakce s čistícími prostředky a zvolí způsob čištění, které je prováděno jemným tlakem studenou vodou.

Součástí mytí fasády je také nanesení preventivní ochrany, která napomáhá proti výskytu plísní, řas, lišejníků, ale v neposlední řadě také snižuje savost fasády.

Neváhejte a poptejte služby u Nátěry KBN, kromě mytí fasády si u nich můžete smluvit také mytí střechy či dlažby v okolí domu či v průmyslovém areálu nebo nátěr fasády, pro jejíž nátěr používají barvu Caparol, na kterou se vztahuje záruka na 8 – 12 let. Díky tomu je možné interval mytí prodloužit.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články