Oslavte svátky jara hravou a svěží výzdobou. Tady jsou naše tipy!

Svátky jara patří k těm nejpříjemnějším svátkům v roce, během kterých můžeme popustit uzdu představivosti a vytvořit si výzdobu navozující pocit svěžesti a odpočinku. Netřeba přitom zapomínat na symboliku, která je od nepaměti doprovází.

1 Hrát si s jídlem

Na etažér nemusí jít jen koláče! Ozdobený různobarevnými, ale sladěnými vajíčky a peříčky upoutá na první pohled. Právě pírka se stávají stále populárnější velikonoční ozdobou. Působí jemně, vzdušně a snadno. Tradičním prvkem, který při takové výzdobě nemůže chybět, jsou babuřátka ve váze.

2 Krásná rozmanitost

Velikonoční výzdoba může vyniknout iu zdi! Mezi nejběžnější způsoby patří zdobení větviček. V tomto případě není třeba se omezovat pouze na běžná malovaná vajíčka. Na halenky lze věšet papírová, keramická, skelná, ba dokonce dvourozměrná vajíčka. Ve tvaru vajíček se prodávají už i stojací dekorace, květináče a nádoby. Pokud nejste zastánce konzumu, výzdobu snadno doplníte vajíčky od různých druhů ptáků, které svými odlišnými proporcemi a barvami příjemně doplní interiér.

3 Téměř monochromaticky

Easter eggs in a beautiful and simple composition with decorations

Máte-li interiér zařízený v černobílé, pastelové či šedé kombinaci, nemusíte ladit výzdobu do zářivých barev – působila by jako pěst na oko. Velikonoční ozdoby můžete klidně sladit do černé a bílé barevné kombinace. Pokud chcete okamžitě upoutat pozornost, lehce si z přírody přinesete větší větve a na ně zavěsíte vajíčka.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články