Matrace od českého výrobce Purtex jsou kvalitní, zdravé, pohodlné a odolné

Rozhodli jste se, že je načase koupit si po 8 letech nové matrace? Nebo máte malé dítko, které i přestože používáte chránič matrace, po třech letech svou matraci zničili natolik, že je nutné ji vyměnit? Ať už vás k nové matraci vede změna vaší váhy, stáří stávající matrace či cokoli jiného, s důvěrou se můžete obrátit na našeho ověřeného a špičkového výrobce matrací Purtex, s.r.o. U nás v Česku má hned několik prodejen, kde si můžete matrace vyzkoušet, a jednu najdete i na Slovensku.

Pro všechny zákazníky jen to nejlepší

Výroba matrací Purtex, s.r.o. funguje již od roku 1995. Protože k výrobě používá jen ty nejlepší materiály a na samotný proces dbá s nejvyšším důrazem, vždy očekávejte naprosto kvalitní zboží, které vám bude sloužit po mnoho let.

V bohaté nabídce najdete pro usnadnění vyhledávání několik kategorií. Jde o matrace 1 + 1, klinicky hodnocené matrace Natur & Dream, luxusní matrace, také dětské matrace a akční matrace. Velmi ceněné jsou i chrániče na matrace, které umí značně prodloužit životnost matrace.

Kupříkladu kvalitní matrace 1 + 1 zdarma jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů. Matrace koupíte za zvýhodněnou cenu tak, že objednáte jednu a druhou k ní získáte zdarma. Sáhnout můžete po sendvičové matraci z vysoce kvalitní studené pěny CoolFlex® a paměťové pěny ViscoFoam®. Matrace mají 7 zónovou profilaci, což vede k provzdušnění materiálu a pomáhá k uvolnění svalstva. Zároveň se umí přizpůsobit jednotlivým částem těla, jako např. ramenům, krku, hlavě, nohám a bedrům.

Jestliže budete vybírat matrace pro páry, zaměřte svou pozornost na oboustranné matrace. Mají různou tuhost, a tak vyhoví párům, které mají různé preference a upřednostňují jinou tvrdost matrace. K takovým patří např. matrace MARGITA visco set, MARGITA hard set, MARGITA hard/soft set nebo GILIEN set.

Podívejte se na matrace.purtex.cz a vyberte sobě nebo dětem kvalitní české matrace, na kterých je radost spát.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články