Hledáte masiv v mnoha podobách? Latě, trámy, řezivo a jiné koupíte u DŘEVOUJE

Také jste se už jako malí či mladí zamilovali do masivu, a co jste dospělí a máte své bydlení, snažíte se domov obohatit právě s jeho přispěním? Masiv, to je síla přírody, pozitivní energie, hmota příjemná na dotek a krásná na pohled, i když má třeba stovku let… A vy si můžete dřevo v různých podobách koupit u pana Štěpánka z Nové Vrchoslavi u Krupky. Jednadvacetiletý mladý muž se s láskou, respektem a maximální snahou vyrábět co nejkvalitnější produkty, věnuje zpracování kulatiny.

Chcete si vyrobit podlahu z masivu nebo něco jiné?

Na drevouje.cz si můžete koupit fošny, trámy, latě, řezivo a další. Abyste měli představu, jak např. fošny vznikají, můžete se podívat na zajímavá videa, která pan Štěpánek na své webové stránky vložil. Že své práci opravdu rozumí, dokazuje i jeho projekt, který je přibližně ve své polovině. Jedná se o stavbu TINY HOUSE, malého, hezkého a kvalitního domku. Svépomocí prováděná stavba vám bude možná v mnohém inspirací. Můžete ji sledovat na Instagramu i vy.

Zpracování kulatiny, i té vaší

Primárně se pan Štěpánek aktuálně věnuje zpracování kulatiny, a tak si u něj můžete objednat materiál na zhotovení schodiště, krovu střechy, venkovního posezení, altánu, nebo třeba poctivé, masivní podlahy do obývacího pokoje. Vzniká zde sklad truhlářského řeziva. Také si můžete nechat pořezat vlastní dřevo.  

Inspirujte se

Ve fotogalerii, která je vám na drevouje.cz k dispozici zjistíte, jak může vypadat nejen schodiště, podlaha nebo dřevěný balkon vyrobené rukama pana Štěpánka, ale jak hezkou lavičku umí udělat nebo jak může vypadat dubová koupelnová skříňka.

Hledáte-li výrobce, který dřevo ctí a pracuje s ním s láskou, právě jste našli. U DŘEVOUJE nakoupíte kvalitně, za rozumné ceny a s dodáním v čase, na kterém se domluvíte. Jistě budete plně spokojeni.

Instagram: https://www.instagram.com/drevouje/

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články