Hledáte kvalitní správu nemovitostí? Víme, kde se o váš dům skvěle postarají

Není vůbec jednoduché spravovat velkou budovu, nebo hned několik nemovitostí, které mohou jednotlivci i firmy vlastnit. Nejde jen o technický stav nemovitosti a provádění nutných oprav poruch, které nečekaně nastanou. Jedná se i o udržování pořádku, odklízení sněhu, kontrola všech důležitých skutečností, zajišťování pravidelného servisu výtahů…

Pokud i vy potřebujete najít společnost, jejíž činností je údržba bytových domů, podívejte se na realbyt.cz. To ale není vše. Pro vaše podnikání, či vás umí najít takové místo, abyste se zde cítili jako doma. Vyhoví vám, ať už hledáte správce nemovitosti, chcete nemovitost prodat, pronajmout, nebo třeba koupit.

Proč právě Realbyt, s.r.o. z Liberce?

Jestliže patříte k těm, kteří mají rádi společnosti s dlouholetou tradicí, tady budete jistě maximálně spokojeni. Společnost Realbyt s.r.o. je na trhu již od roku 1994. Za svých téměř třicet let praxe nasbírala obrovské množství zkušeností a velmi dobře ví, co si zákazníci přejí, co očekávají a jaké jsou jejich potřeby.

Spravovaný počet bytových jednotek dosáhl vrcholu v roce 2000, kdy přesáhl počet 10 000 bytů. Společnost měla výhradní zastoupení Statutárního města Liberec pro privatizaci budov a bytových i nebytových jednotek z městského majetku. Realbyt s.r.o. vekou mírou přispěla k propagaci a celkové úspěšnosti tohoto procesu.

Dnes stále úspěšně rozvíjí obchod se soukromými nemovitostmi, správa nemovitostí – budov a bytových domů, provádí investorskou činnost, to vše v Libereckém kraji. Pokud potřebujete někoho, kdo kompletně převezme starosti o vaši nemovitost, jste tady správně. Stejně tak firma zajistí vyúčtování služeb, technickou a administrativní správu nemovitostí a další služby.

Doménou Realbyt s.r.o. je i realitní činnost, můžete ji považovat za zkušenou realitní kancelář. Péče se vám dostane v případě hledání nebo nabízení prostorů, bytů, pozemků i domů.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články