Hezká, kvalitní okna s vysokou životností i pevností, to jsou okna od společnosti JIS

Spousta z nás se rok co rok rozhodne pro rekonstrukci svého stávajícího bydlení. Pokud k této skupině osob také patříte, možná se právě poohlížíte po nových oknech. Anebo právě stavíte svůj nový dům, jehož součástí musí být i okna. Ať už je potřebujete na rekonstruovanou nemovitost, nebo na zcela nový objekt, vybrat si ty nejlepší modely můžete u společnosti JIS.

Proč právě okna JIS?

Společnost JIS patří u nás mezi stálice, jež se zabývají výrobou oken. Na trhu je již více než 30 let a za tu dobu ušla velký kus cesty, nasbírala obrovské množství zkušeností, které jsou jinak nepřenosné. Navštívit můžete některou z jejích pěti poboček, tři se nachází v Praze, další v České Lípě a pátá v Plzni.

Okna JIS jsou vyráběna s ohledem na maximální spokojenost zákazníků. Zvolit si můžete plastová okna, hliníková okna i dřevěná okna. Každá mají své specifické kladné vlastnosti. Kupříkladu plastová okna jsou cenově dostupná, mimořádně odolná, mají dlouhou životnost, maximální funkčnost a ideální tepelně izolační vlastnosti, jež splňují vysoké nároky na energetické úspory. Líbit se vám bude i nízká propustnost hluku či prašnosti z ulice. Zvolit si můžete klasické provedení s vyváženými parametry, ale i dokonalé vzhledové a funkční řešení i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Okna s nejdelší životností a pevností jsou pak hliníková okna. Mají pevný, leč úzký rám, a tak si na své přijdou všichni, kdo chtějí mít nerušený výhled ven na krajinu. Volit můžete i z mnoha barevných variant, což vyhoví těm, kteří si přejí skloubit design domu s okny. Tento typ oken vám zároveň zvýší bezpečnost vašeho domova.

Ať už si vyberete plastová, hliníková nebo dřevěná okna, s kvalitou, kterou vám přináší společnost JIS, budete zajisté spokojeni. Podívejte se na více informací na jis.cz.


 [ZF(1]spousta

 [ZF(2]Nebylo by dobré dát sem i dřevěná okna když se o nich v článku zmiňujete?

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články