Aretace policového výsuvu

Kvalita bydlení je určována nejen návrhem, ale také komfortem. Proto jsme pro policové výsuvy MOVENTO a TANDEM vyvinuli praktickou aretaci.

Bezpečné a pohodlné upevnění policových výsuvů

Kvalita bydlení je určována nejen návrhem, ale také komfortem. Proto jsme pro policové výsuvy MOVENTO a TANDEM vyvinuli praktickou aretaci. Decentní policový výsuv se drží ve vysunuté poloze bez větších prostorových nároků.

Mnohostranné použití

Nejen v kuchyni a v koupelně, iv různých obytných a hospodářských prostorách: s aretací zastanou policové výsuvy bezpečně tam, kde je potřebujete. Díky našim technologiím pohybu BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION a TIP-ON zvyšujete hodnotu vašich policových výsuvů vysokým komfortem pohybu.

Aretace policového výsuvu

Odkládací prostor přesně tam, kde je potřebný

Vše je hned uklizeno, pokud pro koš na prádlo naleznete místo na pračce. Policový výsuv spolehlivě drží, dokud je zapotřebí.

Spontánní zvětšení pracovního prostoru

Rychle si prolistujete knihu a hned ji zase uklidíte na místo – a odkládací místo zmizí hned také. V kanceláři se z policového výsuvu stává rychlý pomocník.

Aretace policového výsuvu

Optimalizace každodenního života kuchyně

Policový výsuv v kuchyni se udrží ve vytažené poloze. Žádné kývání ani posouvání – i když jsou v provozu kuchyňské spotřebiče.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články